Студія “Бомонд” на шоу “Міс Ліван 2014”

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Студія “Бомонд” на шоу “Міс Ліван 2014”

Вже десятий рік поспіль танцівники Бомонду беруть участь у телевізійному проекті «Міс Ліван», що стало справжньою традицією.

5 жовтня артисти Bomond Dance Company Владислав Матвієнко, Олександра Матвієнко, Анастасія Д’ячкова та Юліан Таран у складі групи професійних танцівників з’явилися на сцені бейрутського «Casino du Luban» на ТВ-шоу «Miss Lebanon 2014» телеканалу LBC. Попереду тривав 11-днівний репетиційний період з італійським хореографом Клаудіо Бертоліні (Claudio Bertolini), і, як результат – прямий етер у одному з найрейтинговіших шоу арабського телебачення! Але це далеко не перший виступ наших танцівників на ліванській сцені. Вперше бомондівці потрапили на шоу “Miss Lebanon” ще у 2004 році, тому, цьогорічний виступ можна вважати ювілейним, десятим. Окрім цього шоу бомондівці взяли участь у десятках подібних шоу, концертах та зйомках відео-кліпів – наших танцівників цінують у бейрутському шоу-бізнесі за професіоналізм ти дисциплінованість, завжди запрошуючи на контракти та бронюючи місця на кастингах.

Слід зазначити, що потрапили наші танцівники на проект завдяки агенції «Way2Dance», що працює у складі творчої спілки «Майбутнє Хореографії». Працевлаштування наших танцівників, після отримання освіти у закладах спілки, є одним з пріоритетних завдань агенції, ми дійсно бажаємо щоби хореографія була для наших студентів не хобі, а справнім фахом.

А поки пропонуємо Вам переглянути декілька виступів з тв-шоу «Miss Lebanon 2014».

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar