Вечір Сучасного Танцю 2016

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Вечір Сучасного Танцю 2016

“Танцівники є вісниками Бога” – вважала відомий американський хореограф та викладач Марта Грем. Який саме меседж приготували нам Вищі Сили, Ви зможете дізнатись, відвідавши традиційний весняний концерт від Bomond Dance School та творчої спілки “Майбутнє Хореографії”.
16 квітня у палаці культури Металургів міста Новомосковська відбудеться “Вечір Сучасного Танцю 2016” – концерт, в рамках якого, вперше на новомосковській сцені, відразу шість професійних труп презентуватимуть своє бачення сучасного танцю. Окрім організаторів заходу, школи танцю Бомонд, на сцені з’являться відомі дніпропетровські колективи Dan Dance Center, High Dance Company, Breaze Dance Theatre, Trend Dance Project та Experience Dance School. Роботи ведучих хореографів області Ірини Матвієнко, Любові Зарембо, Ганни Красовської, Олександри Матвієнко, Тамари Максименко, Марії Кондратьєвої, Богдана Урхова та Дмитра Горошка продемонструють глядачу майже всю палітру напрямків сучасного танцю: від джазу та модерну до реліз-технік та контактної імпровізації.
Подібна концентрація танцювальних талантів на одній сцені, без сумнівів, зробить “Вечір Сучасного Танцю 2016” подією року №1 в хореографічному житті нашого міста. Тож, не проґавте можливість доторкнутися поглядом до найсучаснішої хореографії Дніпропетровської області! Замовлення квитків за телефоном 050 604 0891.
ВСХ16_A6

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar