Про нас

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Про нас

Танцювальна школа Bomond Dance School була заснована у місті Дніпропетровську у 2013 році творчою спілкою «Майбутнє Хореографії».

Bomond Dance School є учбовим закладом, що забезпечує хореографічну освіту високого рівня та професійну підготовку танцівників згідно із новітніми європейськими методиками. Головна мета цієї школи – зібрати під своїм дахом кращих викладачів Дніпропетровської області та, завдяки їм, інтегруватися до всесвітньої спільноти приватних хореографічних інститутів.

Bomond Dance School, як і всі заклади творчої спілки «Майбутнє хореографії», пропонує ступеневу систему хореографічної освіти. По закінченні кожного з освітніх курсів учні складають екзамени та отримують відповідні сертифікати, переходячи на наступний рівень. Таким чином утворюється хореографічна вертикаль, що забезпечує перетворення учнів школи у професійних артистів з подальшим працевлаштуванням у вітчизнянних або закордонних танцювальних компаніях.

Окрім освітньої міссії Bomond Dance School проводить такі засоби з популярізації хореографічного мистецтва, як створення фестивалів та батлів; проведення концертів, майстер-класів та семінарів, зйомка танцювальних відео-роликів тощо.

Ми пропонуємо вам наступні стилі та напрямки:

  • Класичний балет – базовий та професійний рівень;
  • Бродвейський джаз – базовий та професійний рівень;
  • Контемпорарі – техніки Хортона, техніки Грем;
  • Локінг – базовий рівень;
  • Програма «Малятко» – хореографія для дітей від 3 до 5 років;

Заняття проводяться в комфортабельних залах у самому центрі міста за адресою вул. Сєрова, 14 та вул. Червона, 13. Про вартість абонементів та розклад занять ви зможете дізнатися відвідавши секцію «Стилі». Додаткову інформацію Ви зможете отримати зателефонувавши на номер 050 5901656 або написавши на bomond.school@gmail.com.

Skip to toolbar