10 кращих танцювальних відео 2014 року

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

10 кращих танцювальних відео 2014 року

Прийшов час підводити підсумки минувшого року і ми пропонуємо Вам переглянути “10 Кращих Танцювальних Відео 2014” за версією мережі Youtube-каналів DanceOn.


10 Taylor Swift – Shake it off

Розпочинає хіт-парад музичний кліп «Shake it off» американської співачки Тейлор Свіфт (Taylor Swift). Тейлор нарочито демонструє нездатність танцювати такі стилі, як балет, модерн, брейкданс, тверкінг, папінг, фінгертатінг, чірлідінг за допомогою хореографа Тайса Діоріо (Tyce Diorio). Десята сходинка, 406 мільйонів переглядів.


Misty Copelend – I Will What I Want

Дев’яте місце посіла балерина Місті Коупленд (Misty Copelend), солістка театру American Ballet Theatre (а зараз вже солістка Complections Ballet) зі своєю власною історією перемоги над шаблонами та обумовленностями, що панують у балетному світі. Відео є частиною рекламних серій проекту «I Will What I Want» від компанії-виробника спортивного одягу Under Armour і його переглянули 6 мільйонів відвідувачив Youtube.


8 Ed Sheeran – Don’t

Геніальний танцівник Phillip “Pacman” Chbeeb, лідер команди I.aM.mE, демонструє гіпер-пластичну взаємодію з елементами інтер’єру та побуту у музикальному відео до пісні американського співака Ed Sheeran, яка і посіла восьме місце на сходинках хіт-параду. 40 320 000 переглядів на ютубі.

7 Alfonso Ribeiro & Whitney Carson – The Carlton Dance

На сьомому місці бродвейський джаз від американського актора Альфонсо Рібейро (Alfonso Ribeiro) та професійної танцівниці Вітні Карсон (Whitney Carson), чемпіонів 19 сезону реаліті-шоу «Dancing with the Stars».

6 Yanis Marshall – Beyonce Medley

На шостому місці відео репетиції номеру для шоу Britain Got Talent французського танцівника Яніса Маршала (Yanis Marshall) та його команди на високих підборах. Вражаюча хореографія у купі зі скандальною манерністю утворили ефект «вірусного роліку», що забезпечило більш ніж 16 мільйонів переглядів на Youtube.

5 Will Smith & Jimmy Fallon – Evolution of Hip-Hop

Дует відомого репера Віла Сміта (Will Smith) та коміка Джиммі Фалона (Jimmy Fallon) продемонстрував еволюцію рухів хіп-хопу від «Cabbage Patch» та «Running Man» до «The Doogie» та «Twerk» на вечірньому ток-шоу «The Tonight Show» телеканалу NBC. 22 мільйони переглядів та п’яте місце нашого хіт-параду.

4 Beyonce – VMA performance
4
Четверту сходинку посідає перфоманс співачки Beyonce на Церемонії вручення MTV Video Music Awards 2014. Чудове шоу, виконане зірковим складом танцюристів (серед яких відомі близнюки Twins Criminals), до речі, принесло співачці нагороду Vanguard Award. Переглянути шоу Ви зможете за цим посиланням на сайт MTV

3 Matt Stefania feat. Taylor Hatala – All About That Base

На третьому місці відео під назвою «All About That Base», але не оригинальний кліп, а танцювальна обробка від хореографа з Лос-Анжелеса Метта Стефанії (Matt Stefania) та 11-річної канадійки Тейлор Хатали (Taylor Hatala), дівчини, яка вже стала справжньою зіркою інтернету. Після приголомшуючого успіху попередніх рутін дуета Стефанії та Хатали на музику «Shake it off» та «Anaconda», відео «All About That Base» набрало майже 15 мільйонів переглядів на Youtube.

2 Ellen DeGeneres & Nicki Minaj – Anaconda

Друге місце несподівано дісталось дуету відомої телеведучої Елен Дедженерес (Ellen DeGeneres) та поп-зірки Нікі Мінаж (Nicki Minaj), що виконали альтернативну версію відео-кліпу на пісню «Anaconda». Відео, яке не містить суттєвої хореографії, а скоріш є пародією на тверкінг, але після етеру у програмі “The Ellen Show” настільки сподобалось глядачу, що отримало 15 мільйонів переглядів на Youtube та другу сходинку нашого хіт-параду.

1 Sia – Chandelier

І, нарешті, перша сходинка! Напевно, ні в кого не було сумніву щодо переможця, що отримав 424 мільйони переглядів на Youtube усього за 7 місяців! Але, навіть незважаючи на приголомшиву популярність цього відео, Chandelier мусила б бути кращою за бездоганне виконання головної ролі 12-річною Медді Зіглер (Maddie Ziegler), переможиці реаліті-шоу Dance Moms, та оригінальну хореографію від постановника Раяна Хефінґтона (Ryan Heffington). Це відео безперечно можна вважати танцювальним символом 2014 року!
На цьому все! Це були 10 самих кращих танцювальних відео минулого, 2014 року у хіт-параді від мережі Youtube-каналів DanceOn та творчої спілки «Майбутнє Хореографії». Які ще відео мали б потрапити до цього хіт-параду на вашу думку? Пишіть у коментаріях! А ми бажаємо Вам веселих різдвяних свят та ще більше танців у новому 2015 році.
Дмитро Горошко для www.newmoscow-dance.com
 

використування матеріалів сайту www.newmoscow-dance.com без дозволу редакції сайту заборонено законами про охорону авторських прав та інтелектуальної власності.

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar