Літній Дивертисмент 2018

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Літній Дивертисмент 2018

  • Дата: 24 - Jun - 2018
  • Время: 18:00
  • Место: Новомосковськ, ПК Металургів
  •  
«…Так, літо складається зі звичних обрядів, для кожного є свій звичний час та своє звичне місце.» (Рей Бредбері. Кульбабове вино)
В період літнього сонцестояння настають найдовші дні року, тож у Школи Танцю «Бомонд» з’явиться вдосталь часу, щоб підвести підсумки найпліднішого сценічного сезону за останні роки. А це двоактна вистава, два одноактних спектаклі та дванадцять мініатюр, що разом складають понад сто вісімдесят хвилин нових рухів, емоцій, сюжетів та вражень, народжених хореографами та студентами Bomond Dance School протягом танцювального сезону 2018. А фіналом цього творчого потоку стане концерт «Літній Дивертисмент 2018», що відбудеться 24 червня, о 18:00 годині, на сцені Палацу Культури Металургів міста Новомосковська.
Що ж відбудеться на самому спекотному з сезонних концертів творчої спілки «Майбутнє Хореографії»? Фрагменти вистав «Різдвяні Містерії», «Стрітення» та «Реквієм» будуть перемежуватись з мініатюрами від хореографів Олександри Матвієнко, Володимира Шмигельського, Людмили Ковері, Євгенії Таран та Дмитра Горошка. Також, в рамках проекту «Реконструкція», будуть показані декілька відновлених номерів хореографа Ірини Матвієнко.
Та жоден опис не здатний передати динаміку занурених у танець  бомондівців, заряджених енергією Високого Сонця! Побачте на власні очі цілий танцювальний рік, стиснутий в півтори години концерту «Літній Дивертисмент 2018». Більше подробиць за телефоном ‎099 976 1931.

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar