Contemporary Event 2

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Contemporary Event 2

  • Дата: 23 - Nov - 2013
  • Время: 19:00
  • Место: ТРК "Пасаж"
  •  

Що таке сучасний танець? Контемпорарі, джаз-денс чи контактна імпровізація? Відповіді на ці питання Ви дізнаєтеся незабаром, відвідавши проект «Contemporary Event» у Арт-Толоці.

23 листопада о 19:00 Bomond Dance School та друзі знову запрошують усіх шанувальників сучасного танцю на другий концерт «Contemporary Event», що пройде у рамках творчої території “Арт-Толоки” ТРК “Пасаж”. «Contemporary Event» – це проект, в якому різноманітні школи, студії чи просто незалежні танцівники зможуть представити Вам своє бачення сучасного танцю. Поєднуючи виступи професійних танцюристів та аматорів, «Contemporary Event» надасть аудиторії візуальну подорож через стилі, техніки та методи сучасного танцювального мистецтва, щоб показати глядачам, що бажаючі будь-якого віку можуть танцювати і, що не менш важливо, танцювати з пристрастю і натхненням.

У програмі концерту танцювальні мініатюри та перфоманси хореографів Bomond Dance School Олександри Матвієнко, Тамари Максименко та Дмитра Горошка, а також виступи гостей – студії «Дім Сонця» Любові Зарембо. Також на глядача чекають конкурси, де будуть розіграні подарунки та абонементи від учасників концерту.
Якщо ви в даний час є танцюристом, або просто обожнюєте дивитися як танцюють інші, Ви не захочете пропустити таку подію, як «Contemporary Event». Для того, щоб долучити свою школу чи студію до наступного, третього випуску «Contemporary Event» подзвоніть 098 1779977 або відішліть листа на bomond.school@gmail.com

Про організаторів: «Bomond Dance School» – це школа, при якій танцюристи різного віку і професій можуть вивчати сучасний танець професійно, рухаючись від початківця до просунутого рівня. Окрім просвітньої діяльності Bomond Dance School є засновником числених акцій щодо популярізації хореографічного мистецтва, таких, як фестивалі, батли, тв-програми тощо. Більш детально з діяльностю танцювальної школи «Бомонд» Ви зможете на сайті bomond.in.ua

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar