Літній Дивертисмент 2019

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Літній Дивертисмент 2019

  • Дата: 22 - Jun - 2019
  • Время: 18:00
  • Место: ПК Металургів
  •  
«Будь наче квітка, повертай обличчя за Сонцем» – казав видатний ліванський філософ Халіль Джебран.
Ми, в школі танцю «Бомонд», завжди дотримуємося цього правила, уважно слідкуючи за світилом. Тож, в день літнього сонцестояння, коли Сонце сягає найвищої точки екліптики, і коли весь світ навколо наче вирує від життєдайної сили, бомондівці впораються з надлишками енергії просто – влаштують Великий Концерт!
22 червня о 18:00 відбудеться концерт «Літній Дивертисмент 2019» – кінцевий етап Танцювального Сезону 2018-2019! Цей багатий на події сезон є 35-м для школи танцю «Бомонд», 19-м для творчої спілки «Майбутнє Хореографії», що виступає організатором концерту та 10-м для групи «Малятко». Так-так, найменші танцівники нашого міста та їх керівник Людмила Коверя святкують на концерті річницю і ми запрошуємо усіх містян привітати їх з Ювілеєм!
Високе Сонце і Ювілей, які ще назвати причини, щоб ви відвідали наш концерт? А їх чимало! Це й фрагменти балетів «Копелія» та «Жизель» від хореографа Володимира Шмигельського, і хіп-хоп ремікс «Back to Lemon» від Дмитра Горошка. Старовинний індійський епос в контемпорарі-трактуванні протиставиться соціальній утопії «Чорне дзеркало» та дослідженню людської Душі. Гноми, Вартові дня і Ночі, Левина Варта та інші герої улюблених мультфільмів оживуть перед Вашими очима. 2-х, 3-х та 4-х річні ювіляри з групи «Малятко» розкажуть рухами Вам свої веселі історії, але безперечно – родзинкою програми стане прем’єра вистави «Казка про подорож жіночої Душі» за мотивами однойменного твору письменниці Клариси Пінколи Естес. Хореограф Олександра Матвієнко продовжує досліджувати зв’язок жіночої Душі з інтуїтивними силами Первозданної природи.
Найгарячіший концерт року з найсонячнішими номерами – потужний вибух танцювальної енергії чекає на Вас! Покваптесь замовити квитки за телефоном 095 007 5707.

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar