Літній Танцювальний Табір «Малятко»

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Літній Танцювальний Табір «Малятко»

  • Дата: 06 - Jul - 2015
  • Время:
  • Место: Новомосковськ, ПК Металургів
  •  
Навчальний сезон у дитячих садочках завершено і в дітвори з’явилося багато вільного часу. Тож, перед батьками рано чи пізно стане питання – чим зайняти свого малюка? Відвести у танцювальний кружок? Чи, краще, відправити до дитячого табору?
Танцювальна школа «Бомонд»  та творча спілка «Майбутнє Хореографії» пропонують Вам унікальну можливість поєднати відпочинок з освітнім процесом. З 6 липня по 4 вересня триватиме Літній Танцювальний Табір «Малятко» для дітей від 2 до 5 років, де вправи з хореографії, малювання, гімнастики, ритміки та вокалу будуть поєднані з іграми, конкурсами, відвідуванням атракціонів та дитячими дискотеками.
Освіта: формат – групи, дні, вартість, вправи
Освітня частина табору являє собою експрес-курс унікальної програми розвитку дітей дошкільного віку «Малятко», розробленої спеціалістами Bomond Dance School. 6 кращих викладачів нашого міста протягом 8 тижнів дадуть експрес-курс цієї програми, що дозволить вашій дитині наздогнати учнів, займавшихся у групі «Малятко» протягом попереднього року, щоби мати можливість приєднатися до основних класів та інтегруватися до професійної освітньої системи школи танцю «Бомонд». Ви можете придбати один з трьох курсів, в залежності від віку та здібностей Вашої дитини.
  • 1 рівень «Я+Мама» (2 роки): вівторок, п’ятниця – 9.45-10.45, 8 уроків на місяць по 60 хв. (хореографія, гімнастика, вокал, мілка моторика, ритміка, малювання), вартість курсу складає 200 гр. місяць, або 30 грн. за урок
  • 2 рівень (3-4 роки): понеділок, середа, п’ятниця – 18.00-19.00, 12 уроків на місяць по 60 хв. (хореографія, гімнастика, вокал, мілка моторика, ритміка), вартість курсу складає 250 гр. за місяць, або 30 гр. за урок
  • 3 рівень (4-5 років): понеділок, середа – 17.00-19.00, 16 уроків на місяць по 45 хв. (хореографія + гімнастика, вокал+ритміка, мілка моторика+малювання), вартість курсу складає 300 гр. або 30 гр. за урок.
 
Відпочинок: дискотеки, майданчик, екскурсії, аквапарк.
У народі кажуть “Добре діло — утіха, як ділові не поміха». Ми зможемо організувати незабутнє дозвілля Вашим дітям! Програма Дозвілля – це 2 рази на тиждень безлімітне відвідування дитячих атракціонів Парку ім. Сучкова протягом години, дитячі дискотеки з конкурсами та розважальними програмами, також, опціонально, екскурсії та відвідування аквапарку. Вартість Програми Дозвілля оговорюється окремо.
 
Закриття табору: перфоманс та святкова дискотека.
Табір триватиме по 4 вересня включно, а вже 5 вересня на концерті «Відкриття Сезону 2016», Ви зможете побачити перфоманс, на якому малеча перетвориться на справжніх артистів, продемонструвавши навички, отримані протягом літа. А по завершенню – професійна фотосесія та святкова дискотека!
Створювавши програму літнього табору ми намагалися максимально збалансувати ефективність освітньої програми та різноманітність дозвілля з розумною вартістю. А щоб ще Ви хотіли побачити у програмі танцювального табору «Малятко»?
Телефонуйте прямо зараз за номером 050 604 0891, пропонуйте свої пропозиції та запишіть свого малюка до Літнього Танцювального Табору! Приєднуйтесь до найбільшої танцювальної спільноти міста Новомосковська!
LTT_A6

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar