Безкоштовний майстер-клас для дітей від 3 до 5 років

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Безкоштовний майстер-клас для дітей від 3 до 5 років

  • Дата: 04 - Oct - 2014
  • Время: 12:00
  • Место: Дніпропетровськ, вул. Сєрова, 14
  •  
Bomond Dance School запрошує найменших танцівників на безкоштовний майстер-клас!
4.10.2014 о 12.00 на базі групи дошкільного розвитку «Малятко» танцювальної школи Bomond Dance School пройде безкоштовний майстер-клас з дитячої хореографії. На клас запрошуються діти від 3 до 5 років, формат класу – танцювальний квест. Маленькі танцівники стануть акторами вистави «Подорож по казковій Країні Танцю з жабеням Квакі», де глядачами будуть їх батьки. Майстер-клас відбудеться за адресою вул. Сєрова, 14.
Педагог класу:
Ганна Валеріївна Циган – педагог з 22-річним досвідом викладання. Ганна Валеріївна володіє як класичними, так і новітніми методиками викладання хореографії для дітей дошкільного віку. Постійно вдосконалює методику на семінарах та майстер-класах з дитячої хореографії. У своїй роботі Ганна прагне розкрити творчий потенціал кожної дитини.
Опис класу:
На базі ігро-ритміки (розвиток почуття ритму, рухової координації та пластики рухів під музику) та ігро-гімнастики (класичні та новітні методики розвитку м’язової сили, гнучкості, формування правильної постави) будуть проведені музично-рухливі ігри, що розвивають просторову орієнтацію, вміння взаємодіяти з іншими дітьми, використувати наслідування, та образне порівняння.
Щоб зареєструватись на майстер-клас надсилайте заявки на адресу bomond.school@gmail.com. Додаткова інформація по телефону 050 590 1656.

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar