Відкриття нового сезону 2016

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Відкриття нового сезону 2016

  • Дата: 05 - Sep - 2015
  • Время: 17:00
  • Место: Новомосковськ
  •  
5 вересня, на сцені ПК Металургів міста Новомосковська, відбудеться традиційний вересневий концерт «Відкриття Танцювального Сезону 2016». Вхід до зали буде вільний, тому приходьте та приводьте друзів – на Вас очикує справжній сюрприз!
Вперше на сцені виступить об’єднана Школа Танцю Бомонд. Під брендом Bomond Dance School об’єдналися Студія Сучасного Танцю «Бомонд» (Новомосковськ), Bomond Dance School (Дніпропетровськ), школа сучасного танцю «Майбутнє Хореографії», школа хіп-хопу «Funked Heads», студія бального танцю «New-Moscow Ballroom», брейкданс команда «B-Advanced», група «Малятко» та студія Пілатесу, щоб створити струнку освітню систему, яка може задовільнити самого вимогливого учня.
На концерті «Відкриття Танцювального Сезону 2016» зможете побачити кращі номери хореографів Ірини Матвієнко, Анатолія Ляскало, Людмили Ковері, Володимира Шмигельського, Олександри Матвієнко, Ярослави Пільганчук та Дмитра Горошка у виконанні кращих учнів школи. Також, Ви зможете дізнатися про зміни, що відбулися в нашій освітній системі, ознайомитись з акціями та бонусами, поспілкуватися з викладачами та записатись у одне з наступних відділень школи: Малятко (2-5 років), Балет, Контемп, Хіп-Хоп, Бальні Танці, Брейкданс, Стретчінг, Йога та Пілатес.
Цього року ми хочемо зруйнувати міф про закритість та недоступність нашої школи для пересічного клієнта! Приходьте у Bomond Dance School – танців вистачить на всіх!

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar