Свято Танцю на Святого Миколая

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Свято Танцю на Святого Миколая

  • Дата: 19 - Dec - 2017
  • Время: 18:00
  • Место: Новомосковськ, ПК Металургів
  •  

Цього року Святий Миколай відвідає новомосковських танцівників не тільки уночі, коли покладе подарунок під подушку, але й на концерті «Свято Танцю на Святого Миколая», що відбудеться 19 грудня у ПК Металург о 18:00.

Школа танцю «Бомонд» разом з творчою спілкою«Майбутнє Хореографії» продовжують славні традиції наших предків з шанування святих, гідне місце серед яких займав культ Святого Миколая, присвятивши йому дванадцятий концерт «Свято Танцю».

Перша частина концерту буде цілком присвяченою прем’єрам Bomond Dance School, серед яких, безперечно, яскравою родзинкою розташувався перфоманс«Миколіана», хореографів Олександри Матвієнко та Дмитра Горошка. Виконавці перфомансу – студенти всіх чотирьох груп напрямку «Контемп». Також, на сцені відбудуться прем’єри самих маленьких танцюристів від хореографів Людмили Ковері та Євгенії Таран. А вишуканим балетним мініатюрам хореографа Володимира Шмигельського будуть полярно протилежати вуличний брейкданс Сергія «Апачі» Кондрацького та хіп-хоп Дмитра Горошка.

Друге відділення концерту «Свято Танцю 2017» – предпрем’єрний показ фрагменту вистави «Різдв’яні Містерії». Під час показу буде продемонстрований перший акт вистави, а саме – історію народження Іісуса Христа та його переслідування царем Іродом. На завершення концерту всі танцівники та глядачі концерту отримають вітання від Святого Миколая та його янголів. А після концерту на всіх бомондівців очікує афтепаті від партнерів концерту – мережі дитячих парків «Дитяча Планета».

Свято Танцю – це не лише яскраве завершення танцювального року, але й чудовий подарунок від Святого Миколая для вашої дитини, що залишить по собі святковий різдвяний настрій на всі новорічні свята. Приєднуйтесь до найбільшої танцювальної спільноти нашого міста, Свято наближається!

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar