Весняний Хоровод 2018

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Весняний Хоровод 2018

  • Дата: 01 - Apr - 2018
  • Время: 17:00
  • Место: Новомосковськ, ПК Металург
  •  
На дворі вже березень, але аномально довга зима ніяк не відпустить землю зі своїх цупких обіймів. Щоб запобігти глобальному похолоданню найменші танцюристи школи танцю Бомонд проведуть старовинний український обряд з заклику Весни.
1 квітня, о 17:00, на сцені ПК Металургів, що у Новомосковську, за сприянням творчої спілки «Майбутнє Хореографії», відбудеться концерт «Весняний Хоровод 2018». Розпочне концерт перфоманс «Прийди, Весно!», у якому танцівники Bomond Dance School продемонструють старовинні обрядові дії «Стрітення», «Веснянки», «Заклик Пташок» та ін. мовою контемпорарі та етно-хаусу. А продовжать закликати весну найменші танцівники школи танцю «Бомонд» груп «Контемп», «Малятко» та «Хіп-хоп» з прем’єрами від хореографів Людмили Ковері, Євгенії Таран, Олександри Матвієнко та Дмитра Горошка.
Приєднуйтесь до наймолодших танцівників нашого міста та отримайте чудовий настрій на всю весну 2018! Замовлення квитків за телефоном 050 590 1656. А скоротати час до концерту Вам допоможе перегляд фото-звіту з «Весняного Хороводу 2017».

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar