Весняний Хоровод 2019

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Весняний Хоровод 2019

  • Дата: 06 - Apr - 2019
  • Время: 18:00
  • Место: Новомосковськ, ПК Металургів
  •  
«Була весна весела, щедра, мила,
Промінням грала, сипала квітки,
Вона летіла хутко, мов стокрила,
За нею вслід співучії пташки!»
Леся Українка
Невпинно крутиться колесо часу, штовхаючи Землю навколо Сонця. Вже залишились позаду холоди та хуртовини, аж ось настало Весняне Рівнодення, коли ніч зрівнялась із днем. В давнину саме зараз зустрічали Нове Літо, розпочинаючи його хороводами та піснями, то й ми розпочнемо!
6 квітня, о 18:00, вже в третій раз поспіль, відбудеться фестиваль дитячого танцю “Весняний Хоровод” від творчої спілки “Майбутнє Хореографії” та Bomond Dance School. Наймолодші танцюристи міста Новомосковська з нетерпінням очікують можливості вийти на сцену Палацу Металургів, щоб подарувати глядачу заряд весняного настрою. Вібрації Весни пронизують кожен рух кожного номеру від хореографів Людмили Ковері, Олександри Матвієнко, Дмитра Горошка та Яни Романовської, між якими розважатимуть малечу загадкові фокусники та веселі міми.
Здається ми добре підготувались до зустрічі Нового Літа, не вистачає лише тебе, наш любий глядач. Замов квитки за телефоном 095 007 5707, перекажи про концерт друзям в соціальних мережах та долучись до свята Весни, Танцю та Дитинства!

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar