Вечір Сучасного Танцю 2018

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Вечір Сучасного Танцю 2018

  • Дата: 05 - May - 2018
  • Время: 18:00
  • Место: Новомосковськ, ПК Металургів
  •  
Ні, я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає! (Леся Українка).
Середина весни традиційно обіцяє нам можливість потанцювати сучасну хореографію або подивитись, як її танцюють інші. Але цьогорічний «Вечір Сучасного Танцю», що пройде 5 травня о 18:00, носить більш урочистий характер, аніж 27 його попередників – концерт повністю присвячується пам’яті видатного вчителя та хореографа Ірини Матвієнко. Вона пішла з життя цього року, але продовжує залишатись серед нас на сцені у своїй хореографії та в душах своїх учнів. Її діти, Олександра Матвієнко та Дмитро Горошко, разом з більш ніж 50 кращими учнями школи танцю «Бомонд» різних років випуску зберуться на сцені ПК Металургів, щоб вшанувати її славу та пам’ять.
Всю першу частину концерту займатиме перфоманс «Реквієм Ірині Матвієнко», спектакль, поставлений хореографом Дмитром Горошком на музику К.Дженкінса, В.Моцарта, Р.Сакамото та Дж.Вільямса. В цій містичній виставі-лабораторії до глядача пролунають вічні питання Життя Після Смерті, Вищого Суду та Воздаяння, котрі будуть перемежуватись з відомими християнськими месами.
Друга частина концерту має назву «Реконструкція». За свою постановницьку кар’єру Ірина Матвієнко створила понад 100 номерів, тож декілька з кращих буде відновлено під редакцією її доньки – хореографа Олександри Матвієнко. «Стара Фотокартка», «Хоровод», «Токата», «Несе Галя Воду», «Туман Яром» – ці та інші номери набудуть дещо нової, більш сучасної форми, але не втратять свого чарівного змісту. Між реконструкціями глядач зможе побачити новітні постановки Bomond Dance School – фрагменти зі спектаклів «Різдвяні Містерії» та «Стрітення», виступи солістів тощо.
Ми запрошуємо усіх, хто хоче віддати пошану цій величній Жінці, Вчителю та Хореографу приєднатися до її шанувальників на концерті «Реквієм Ірині Матвієнко». Також, оголошується збір коштів на придбання костюмів та реквізиту для перфомансу та реконструкцій.
Більше деталей за телефонами:
  • бронювання квитків – 097 292 3588
  • фінансова допомога, реклама – 050 590 1656.

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar