Перші місця на фестивалі «Музика Кохання»

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Перші місця на фестивалі «Музика Кохання»

Чергова перемога від маленьких танцюристів творчої спілки «Майбутнє Хореографії»!


13-15 грудня у місті Новомосковську проходив 6 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва та творчості «Музика Кохання». Не дивлячись на важкий час для України на конкурс приїхала досить велика кількість прихильників мистецтва – 17 хореографічних колективів, дуети та солісти демонстрували свою майстерність на гостинній сцені ПК Металургів. Не залишилась осторонь і творча спілка, виставивши на змагання усі чотири класи школи «Майбутнє Хореографії».
Професійне журі у складі Народного артиста України Василя Крачковського, Заслуженого робітника культури України Лариси Луценко, фіналіста телепроекту «Танцюють Всі» Артема Бабіча та керівника школи танцю Шингер Лідії гідно оцінили виступи наших танцюристів. 1 клас отримав перше місце в молодшій віковій категорії за номери «Черепаха» та «Тиша» (хореограф Матвієнко І.). 4 клас за номери «Цирк» (хореограф Матвієнко І.) та «Холодне серце» (хореограф Таслицька О.) також посів почесне перше місце в середній віковій категорії. 2 клас за номери «Таємничий подарунок» та «Новорічна пригода» (хореограф Матвієнко О.) отримав друге місце в молодшій категорії. 3 клас за номери «Джаз скетч» (хореограф Ляскало А.) та «Міньйони» (хореограф Горошко Д.) отримав друге місце в своїй категорії.
Тепла дружня атмосфера та чудовий флешмоб від Артема Бабіча залишили дуже приємні враження в усіх учасників фестивалю-конкурсу. Вітаємо наших учнів школи сучасного танцю «Майбутнє хореографії» з черговою перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому.
Чергова перемога від маленьких танцюристів творчої спілки «Майбутнє Хореографії»!

Чергова перемога від маленьких танцюристів творчої спілки «Майбутнє Хореографії»!

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar