Про перемоги на осінніх фестивалях

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Про перемоги на осінніх фестивалях

Доки осінь їла яблука, гарбузи і горіхи, ми їздили на танцювальні фестивалі за перемогами. Вихідні 17-18 жовтня принесли у Дніпропетровськ аж 3 танцювальних фестивалі, і танцюристи зі студії «Бомонд» та школи «Майбутнє Хореографії» не встояли перед спокусою позмагатись. Як все було – читайте у нашому звіті.

17 жовтня. Міжрегіональний фестиваль «Ти-Зірка України!», молодша група студії сучасного танцю «Бомонд» виконує міні-спектакль «Cats» у постановці Олександри Матвієнко та мініатюру «Йшло Дівча» у постановці Ірини Матвієнко. Тим часом 2 клас школи сучасного танцю «Майбутнє Хореографії» демонструє мініатюри «Таємничий подарунок», хореограф Олександра Матвієнко, та «Веселий танок», постановка Ірини Матвієнко.
Дипломи І ступеню отримала кожна танцювальна група.

Також у цей день проходив фестиваль дитячих танцювальних колективів “Сонячний зайчик”, одноденний фестиваль для наймолодших танцівників (вік учасників до 10 років).
Учні першого класу школи “Майбутнє хореографії” зайняли 1 місце, станцювавши “Веселий танок” та “Козенята”, хореограф Ірина Матвієнко.

18 жовтня. Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль “Планета натхнення”. Третій клас школи сучасного танцю “Майбутнє хореографії” виступає з номерами “Танок гномів”, хореограф Анатолій Ляскало, та “В стилі джаз”, хореографія Тамари Максименко. Ці виступи приносять колективу лауреата фестивалю. Але й це ще не все! Наш 4 клас виступив з танцями “Водограй” та “Одного разу”, хореограф Тамара Максименко, і зайняв 3 місце.

Ми пишаємося досягненнями наших учнів та хореографів! То є спільна робота на максимум, для здоров’я, задоволення, розвитку та емоцій! Нових звершень вам, перемог, та мрій!

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar