Бомонд. Перезавантаження

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Бомонд. Перезавантаження

Школа танцю «Бомонд» вітає усіх шанувальників хореографії у новому сезоні 2016 самим грандіозним об’єднанням танцювальних шкіл за останні роки!
Вiсiм танцювальних шкіл Дніпропетровська та Новомосковська об’єднуються під брендом – Школа Танцю Бомонд. Ми взяли саме краще від Студії Сучасного Танцю «Бомонд», Bomond Dance School, школи сучасного танцю «Майбутнє Хореографії», школи хіп-хопу «Funked Heads», студії бального танцю «New-Moscow Ballroom», брейкданс команди «B-Advanced», групи «Малятко» та студії Пілатесу, щоб створити струнку освітню систему, яка може задовільнити самого вимогливого учня. 2016 рік пройде під дивізом – “Танців Вистачить На Всіх!”
Що ж приготувала Bomond Dance School своїм студентам? Окрім курсу для самих маленьких танцівників (від 2 до 5 років) групи Малятко, меню Школи матиме 4 головних курси: Балет, Контемп, Бальні (Балрум), Хіп-Хоп + додаткові стилі: Брейкданс, Локінг, Степ, Джаз-Фанк + оздоровчі напрямки: Йога, Пілатес, Стретчінг + факультативні дисципліни: Вокал, Емсіінг, Малювання, Ліпка, Модерн Арніс. Головним блюдом сезону є пропозиція «All Included», яка дозволятиме вивчати всі стилі разом, що безперечно, має суттєво підняти рівень студента. А на десерт заготовлена пропозиція «Бонусний Стиль», яка дозволить учням безкоштовно отримати одне заняття на тиждень в іншій групі, і мати чудову можливість максимально ознайомитись з різними стилями. І якщо цей стиль сподобається, можливо буде придбати його з 50% знижкою. Також школою надаються такі послуги, як індивідуальні заняття, постановка весільного танцю, оренда костюмів, підговка до кастингу/конкурсу, вступу до танцювального ВИШу.
Ми ретельно вивчили побажання наших клієнтів та внесли певні зміни в навчальний процес. Наприклад, раніше ми пропонували лише напів-професійну освіту, через що певна кількість студентів не витримувала навантаженнь – тепер вам пропонуються рівні «Здоров’я», «Хоббі» та «Кар’єра», що відкриють двері Bomond Dance School для будь-якого клієнта. Раніше, перехід до наступної групи відбувався лише по віковим критеріям – зараз перехід буде відбуватись за рівнем підготовки та здібностям. Раніше, переїзджаючи з Новомосковська до Дніпропетровська (або навпаки), учні були змушені кидати улюблену школу – відтепер Bomond Dance School об’єднує обидва міста. Ті ж самі хореографи, стилі та постановки, різниться лише адреса. Ці та інші зміни дозволять довести, що ми пілкуємося про кожного учня, бо тільки разом ми Справжня Танцювальна Сила!
А для тих, хто вперше чує про нашу школу, ми приготували декілька цифр:
  • школа з 30-річною історією
  • більш ніж 2000 учнів за усі роки
  • близько 250 хореографічних постановок
  • понад 100 власних івентів (концертів, конкурсів, флешмобів)
  • більш ніж 70 нагород на фестивалях та конкурсах (10 Гран-Прі)
  • близько 50 закордонних контрактів для випускників школи
  • більш ніж 20 стилів та напрямків
  • 10 викладачів/хореографів
  • 7 танцювальних залах у 2 містах.
А ще, цього року ми хочемо зруйнувати міф про закритість та недоступність нашої школи для пересічного клієнта! Приходьте у Bomond Dance School – танців вистачить на всіх!

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar