Свято Танцю 2014

Bomond Dance School

Facebook Flickr Google+ LastFM LinkedIn SoundCloud Twitter Vimeo YouTube

Contacts

Контакты

Свято Танцю 2014

Ми скидаемо з себе осінь, мов легку ковдру, і вкриваємось першими зимовими днями, як махровим рушником після гарячого душу. Вмикаємо улюблене радіо, і тонемо у спокусі розтанути в танці. І, мабуть, не варто себе стримувати! Допивайте свій чай, ми запрошуємо вас до танцю!

5-7 грудня пройде масштабна, гучна і мультиформатна танцювальна подія – фестиваль “Свято Танцю 2014». Дев’яте «Свято Танцю» подарує шанувальникам хореографії семінари для обміну знаннями, досвідом і енергією найкращих хореографів і їх колективів, а також гала-концерт з першими прем’єрами сезону. Хедлайнер заходу – Василь Козар, переможець телепроекту «Танцюють всі-4». Фестиваль вперше паралельно проводитиметься у двох містах!

Майстер-клас Василя Козаря
5 грудня відвідайте майстер-класи переможця телепроекту “Танцюють всі 4”, суперфіналіста телепроекту “Танцюють всі. Повернення героїв”, хореографа – постановника телепроекту “Танцюють всі 5” та керівник Kozar Dance Theatre (Київ)!

  • Контемпорарі, базовий рівень – 16.00, Новомосковськ, ПК Металургів, вартість – 100 грн.
  • Контемпорарі, просунутий рівень – 19.00, Дніпропетровськ, вул. Серова 14, вартість – 150 грн.

Обов’язкова попередня реєстрація на майстер-класи за номером 050 590 1656 або за адресою bomond.school@gmail.com

Гала-концерт
6 грудня о 17-00 у новомосковському Палаці Культури Металургів розпочнеться потужна танцювальна подія – гала-концерт фестивалю “Свято Танцю 2014”.
На вас чекають танцювальні прем’єри від талановитих хореографів студій, які готувались протягом більше аніж двох місяців. Участь у фестивалі приймають студія “Бомонд”, школа “Майбутнє Хореографії”, група “Малятко”, студія бального танцю “New-Moscow Ballroom”, школа хіп-хопу “Funked Heads” та брейкданс-команда “B-Advanced”.
Вартість квитка – 30 грн. Бронювання за номером 050 604 0891

Безкоштовний семінар
Творча спілка «Майбутнє Хореографії» пропонує Вам унікальну можливість безкоштовно підняти свій танцювальний рівень у найбільш популярних напрямках, відвідавши семінар, що проходить у рамках фестивалю «Свято Танцю 2014». 9 хореографів, 7 танцювальних напрямків та 1 лекція за 0 грн.!
7 грудня, у Дніпропетровську та Новомосковську, з вами будуть ділитися своїм досвідом кращі педагоги дніпропетровської області: Шмигельський Володимир (класичний танець), Купріянов Юрій (бальний танець), Ляскало Анатолій (контемпорарі), Медведовська Владислава (бродвейський джаз), Скамарохова Наталія (хіп-хоп), Кондрацький Сергій (брейкданс), Циган Ганна (дитяча хорегорафія), Коверя Людмила (дитяча хореографія).

Майстер-класи будуть проводитись за адресою:

  • м. Новомосковськ вул. Комсомольська, 6 (ПК Металургів)
  • м. Дніпропетровськ, вул. Сєрова, 14 (Bomond Dance School)

Також 7 грудня в програмі семінару ви отримаєте можливість прослухати ексклюзивну лекцію “Як отримати танцювальний контракт преміум-класу”, лектор Дмитро Горошко. Лекція спрямована на професійних танцівників, що цікавляться закордонними танцювальними контрактами.

Для того щоб зареєструватись на майстер-класи або лекцію, надішліть ПІБ, час та назву класу/події на адресу bomond.school@gmail.com. Деталі за номером 050 590 1656.
Усі лекції та майстер-класи проводяться безкоштовно! Не проґавте унікальну можливість підібрати собі танцювальний стиль за смаком.

Історія фестивалю
Організатор – творча спілка «Майбутнє Хореографії», заснована у 2000 році у місті Новомосковську з метою пропаганди та розвитку танцювального мистецтва в Україні. «Свято Танцю» — фестиваль за участю танцювальних шкіл Новомосковська, що вперше був впроваджений у 2006, проводитись щорічно на початку зими. За 9 років існування фестивалю було проведено численну кількість майстер-класів, семінарів, батлів, конкурсних програм, телевізійні програми. http://uk.wikipedia.org/wiki/Творча_спілка_«Майбутнє_хореографії»

5-7 грудня приєднуйтесь до потужного танцювального руху в Дніпропетровську і Новомосковську! Потанцюйте разом з Василем Козарем, відпочиньте на гала-концерті та підберіть найліпший для вас стиль танцю на безкоштовних семінарах!

Bomond у фейсбуці

Bomond у ВКонтакті

Skip to toolbar